Sıkça Sorulan Sorular

Uniqyl nedir?

Uniqyl, müşterilerine özel e-ticaret web sitesi, tasarım ve yapımı hizmeti sunan bir sistemdir. Bu hizmetler arasında; SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya entegrasyonu, ölçeklendirilebilir ve hızlı yükleme gibi özellikler yer alır.

E-ticaret paketlerinde ekstra maliyet var mı?

Uniqyl’ın sunduğu hizmetler, paketinize dâhildir. Bu, ekstra bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz anlamına gelir.

SSL (Güvenlik Sertifikası) hizmeti e-ticaret paketiyle veriliyor mu?

Evet, Uniqyl yazılımı ile tüm paketlerde SSL hizmeti ücretsiz olarak sağlanır.

Uniqyl e-ticaret paketlerine sonradan modül ekleniyor mu?

Hayır, e-ticaret paketlerine sonradan modül eklenmemektedir.

Uniqyl e-ticaret sitesine ne kadar ücret öderim?

Seçeceğiniz paket ve süreye göre ücretler değişkenlik gösterir. İhtiyacınıza göre paketi seçebilir, size uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Uniqyl e-ticaret sitesi nasıl kurulur?

Mağazamı oluştur seçeneğini seçerek web sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Neden Uniqyl e-ticaret altyapısı kullanmalıyım?

Uniqyl, büyümek isteyen işletmeler için faydalı olacak gelişmiş özellikler, özelleştirme, kullanım kolaylığı, ölçeklenebilirlik, entegrasyon, müşteri desteği ve güvenlik gibi ayrıcalıklı çözümlerini sunar.

Uniqyl e-ticaret altyapısına geçmek için ne yapmak gerekiyor?

Uniqyl e-ticaret altyapısına geçmek için karar verdiğiniz paketi satın almanız, mağazanızı oluşturmanız ve Uniqyl destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Uniqyl ile nasıl iletişime geçebilirim?

Uniqyl ile e-posta, telefon, canlı destek, sosyal medya ve iletişim formu aracılığıyla kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Uniqyl e-ticaret paketlerindeki ücretsiz sürüm nedir?

Paketlerimizde “ücretsiz dene” butonu ile aldığınız sürümde Uniqyl panelinin özelliklerini 14 gün boyunca ücret ödemeden inceleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Neden Uniqyl kullanmalıyım?

Uniqyl; gelişmiş özellikler, özelleştirme seçenekleri, kullanımı kolay arayüz, entegrasyon, ilgili müşteri desteği ve güvenlik sunan bir e-ticaret web sitesi yazılım şirketidir. İşlerini büyütmek için kapsamlı bir e-ticaret platformu arayanlar, Uniqyl’ın ayrıcalıklı özelliklerini yakından keşfedebilirler.

Uniqyl’nin diğer platformlardan farkı nedir?

Uniqyl; kullanım kolaylığına sahip özelleştirme seçenekleri, entegrasyon, güvenlik ve müşteri desteği ile tek bir panel üzerinden tüm bu işlemleri yapabilme imkânı sağlar.